آموزشگاه موسیقی پریچهر | Parichehr Music School

آموزشگاه موسیقى پریچهر

تاسیس ۱۳۸۲، داراى مجوز رسمى از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامى
زیر نظر پریچهر خواجه

آدرس آموزشگاه موسیقی پریچهر

بزرگراه جلال‌آل‌احمد (شرق به غرب)، بعد از پل گیشا، جنب داروخانه شبانه روزی جلال‌آل‌احمد، پلاک ۹۷، واحد ۵، طبقه دومتلفن: ۰۲۱۸۸۲۴۷۸۵۴ – ۰۹۳۳۵۵۵۷۸۵۴
شماره تلفن گام برای ثبت‌نام و هماهنگی کلاس‌های بهتاش داورپناه: 02128426123

با تلفن گام تماس بگیرید. 02128426123

آموزشگاه موسیقی پریچهر را می‌توانید در اینترنت از راه این پیوند‌ها پیدا کنید: صفحه آموزشگاه در اینستاگرام | وبسایت آموزشگاه | لینک آدرس آموزشگاه در نقشه گوگل: اینجا را کلیک کنید.

با فشردن دکمه بالا به نرم‌افزار ویز (Waze) در تلفن‌همراه خود منتقل می‌شوید تا بتوانید به راحتی بهترین مسیر رفت‌و‌آمد را پیدا کنید. اگر با تلفن‌همراه این صفحه را نمی‌بینید، این لینک شما را به نقشه در وبسایت این برنامه هدایت می‌کند.

توضیحات اضافه

در زمان نوشتن این یادداشت همکاری من (بهتاش داورپناه) با این آموزشگاه عصر روزهای دوشنبه و در زمینه موسیقی کودک و دوره‌های آمادگی کر کودک کاموا است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کلاس‌ها و یا ثبت‌نام می‌توانید با شماره تلفن گام: گروه آموزگاران موسیقی ( 02128426123 ) و همچنین شماره تلفن‌های خود آموزشگاه تماس بگیرید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کر کودک کاموا به وبسایت رسمی کر کودک کاموا مراجعه کنید. اگر از والدین هنرجویان هستید، برای پیدا کردن مقالات آموزشی می‌توانید به بخش آموزش والدین مراجعه کنید. همچنین می‌توانید برای انجام پرداخت‌های مربوط به شهریه‌ی کلاس‌های موسیقی کودک و دیگر کلاس‌های مدرسان گام به این صفحه مراجعه کنید.