پروژه موسیقی شوش | ShooshMusic

تابستان ۱۳۹۰ برای اولین بار به پیشنهاد یکی از همکلاسی‌های دانشگاه پایم به دروازه‌غار باز شد. با یکی دیگر از دوستانم رفته بودیم. آن موقع قصدمان این بود که برویم و ببینیم کجای کار را می‌توانیم بر عهده بگیریم. خلاصه اینکه فقط تا پایان تابستان دوام آوردیم؛ تا دو سال بعدش که با دوست دیگری دوباره به دروازه‌غار برگشتم. این دفعه می‌دانستم می‌خواهم چکار کنم، ولی فکر نمی‌کردم به این زودی به جایی برسد که امروز هست.
حالا تعداد زیادی از دوستانم دروازه‌غار می‌آیند. هر کدام شاگردان و داستان خودشان را دارند. همه با هم زیر چتر «پروژه موسیقی شوش» تلاش می‌کنیم امکان آموزش موسیقی را به همه‌ی کودکان بدهیم.


نشان پروژه موسیقی شوش

پروژه موسیقی شوش، پروژه‌ای مستقل و غیرانتفاعی‌ست که به آموزش موسیقی به کودکان محله شوش-دروازه‌غار در جنوب تهران می‌پردازد. این پروژه از تابستان ۱۳۹۲ شروع به کار کرده‌است و در حال حاضر با ساختاری منظم و پویا از بازی‌های کودکانه‌ی کلاس‌های موسیقی کودک تا عضویت در ارکستر موسیقی کلاسیک، هنرجویان را پوشش می‌دهد.

وبسایت پروژه

وبسایت

امسال (۱۳۹۸) در ماه ابتدایی سال هفتم و به عنوان بخشی از «ششِ شوش»، مجموعه اتفاقات مربوط به شش سالگی پروژه، وبسایت رسمی پروژه شروع به کار کرده‌است. از طریق دکمه‌ی پایین می‌توانید وارد وبسایت شوید.


نوشته‌های اخیر مربوط به پروژه در وبلاگ من