آموزشگاه موسیقی زریاب کرج

آموزشگاه موسیقی زریاب ، تخصصی‌ترین مرکز آموزش موسیقی کودک (ارف) در کرج است. این مرکز با مدیریت مجید سرحدی آموزش ‌سازهای ایرانی، کلاسیک و آواز را نیز در دستور کار خود دارد. بهتاش داورپناه در شهر کرج در این آموزشگاه به تدریس موسیقی کودک مشغول است.

آدرس:

کرج، خیابان انوشیروان، بین خیابان پنجم و خروجی تهران، پلاک ۲۱۰

تلفن:

۰۲۶-۳۳۵۱۰۹۶۵
۰۲۶-۳۳۵۲۹۰۱۷

آموزشگاه موسیقی زریاب در اینترنت

وبسایت رسمی آموزشگاهصفحه آموزشگاه در اینستاگرام | کانال تلگرام آموزشگاه 

 

با فشردن دکمه بالا به نرم‌افزار ویز (Waze) در تلفن‌همراه خود منتقل می‌شوید تا بتوانید به راحتی بهترین مسیر رفت‌و‌آمد را پیدا کنید. اگر با دستگاهی جز تلفن‌همراه این صفحه را می‌بینید یا نرم‌افزار Waze را نصب نکرده‌اید، این لینک شما را به نقشه در وبسایت این برنامه هدایت می‌کند.


ثبت‌نام کلاس‌های موسیقی کودک آموزشگاه موسیقی زریاب

برای ثبت‌نام در کلاس‌های موسیقی کودک من (یا دیگر اعضای گام) در زریاب می‌توانید با شماره تلفن‌های خود آموزشگاه و یا با گام تماس بگیرید. (تلفن گام شما را به مسئول ثبت‌نام آموزشگاه وصل می‌کند.)

با تلفن گام تماس بگیرید. 02128426123

روزهای کاری بهتاش داورپناه در آموزشگاه در زمان ایجاد این صفحه عبارتند از یکشنبه‌ها و چهارشنبه‌ها هر هفته. این آموزشگاه تنها جایی در کرج است که بهتاش داورپناه با آن همکاری می‌کند. برای دیدن فهرست آموزشگاه‌های تهران و لینک سایت‌هایشان می‌توانیدا صفحه موسیقی کودک سایت مراجعه کنید.
اگر از والدین بچه‌های این آموزشگاه هستید، برای پیدا کردن مقالات آموزشی می‌توانید به بخش آموزش سایت و یا وبسایت گام: گروه آموزگاران موسیقی مراجعه کنید.

نکته: تخفیف ویژه‌ی خواهر و برادرهای هنرجویان سابق گام، برای کلاس‌های موسیقی کودک مدرسان گام در این آموزشگاه نیز اعمال می‌شود.